Trička s 3D potiskem

Toužíte po tričku s 3D potiskem? Technologie 3D tisku je náročnější, ale na objednávku Vám potiskneme tričko nebo mikinu.

3D potisk textilu

Také se Vám v obchodu se značkovým oblečením líbila mikina nebo tričko, kde je potisk lehce vyboulený, že Vás to až nutilo si na něho sáhnout? Jde o mikiny a trička s 3D potiskem. Můžete ho mít i teď a tady od nás. Má jistá omezení a specifika a tak není možné, aby byl zahrnutý do našeho konfigurátoru, kde si textil vytváříte sami jako například trička s vlastním potiskem.

Může to být třeba tak, že v konfigurátoru si najdete potřebné triko, velikost, barevnost....atd. Vložíte si obrázek k potisku a objednáte. Následně bude v košíku krom políček jako adresa, email, telefon... i políčko "poznámka". Do té stačí napsat, že máte zájem přidat k tisku 3D technologií (můžete připsat i barvu v jaké se má tento Váš nápis, perokresba či jednoduché logo k textilu přidat) a případně k objednávce rovnou připojit vlastní soubor (nemusí to být Photoshop který je tam zmíněn). My se pak s Vámi spojíme a vše potřebné už doladíme.

Asi Vás zajímá i cena mikin a triček s 3D potiskem. Nemusíte se děsit. Ačkoliv získáte opravdu jedinečné triko či mikinu, neutratíte až takový majlant :). Cena se i zde vypočítává hlavně dle Vámi zvolené velikosti a tak se pohybuje od 90Kč do 250Kč.D potiskem 

Kontakt

Armenit s.r.o
Verdunská 7, Praha 6
160 00

Tel.: +420 224 819 225
E-mail:

Copyright Armenit s.r.o 2019

Facebook